Ми використовуємо cookie-файли щоб забезпечити вам кращу навігацію на нашому веб-сайті. Для отримання більш детальної інформації, перейдіть за посиланням «Політика конфіденційності». Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій.

До Дня вшанування пам’яті захисників Маріуполя у Криворізькому ліцеї МВС відбулася зустріч ліцеїстів із дружиною Героя України (посмертно) підполковника Сергія Кандиби — Ольгою Кандибою та матір’ю загиблого захисника Маріуполя Олега Яцишина — Наталією Яцишиною.
Під час заходу гості презентували ліцеїстам документальний фільм «Незламні», створений на основі інтерв’ю та унікальних кадрів з особистих архівів оборонців Маріуполя. Стрічка стала нагадуванням про мужність українських воїнів, які героїчно боронили місто в умовах повного оточення.
Особливим символом пам’яті у ліцеї є дерево-пам’яті, подароване матір’ю одного із загиблих захисників Маріуполя. На його гілках розміщені маленькі янголята з іменами воїнів, які віддали життя за місто-герой. Це місце стало для вихованців символом вдячності, шани та незгасної пам’яті про подвиг українських захисників.
Пам’ятаємо кожного, хто став на захист України. Вічна слава Героям ![]()
Адреса: м. Кривий Ріг, вул. О. Різниченка, 91
+380 99 438 23 29;+380 96 905 11 37[email protected]