Ліцеїсти Криворізького ліцею МВС взяли участь у науково-теоретичній конференції
З нагоди Дня науки та до 105-ї річниці від дня заснування Національної академії внутрішніх справ відбулася спільна науково-теоретична конференція ліцеїстів МВС України.
Криворізький ліцей МВС на заході представили Анастасія Болотнікова, Софія Мартинюк та Владислав Головко. Під час конференції учасники представили дослідження екологічного спрямування, зокрема щодо біоіндикаційних властивостей рослин та їхнього впливу на стан навколишнього середовища й повітря у приміщеннях.
Пишаємося нашими ліцеїстами та бажаємо їм подальших успіхів у науковій діяльності, нових досягнень і впевненого розвитку власного потенціалу.



